«На передньому краї — жінки в Україні змінюють світ» — 90-хвилинний захід у середу, 14 лютого 2024 року      

Жінки становлять 54% населення України та 47% її робочої сили. Понад 60% усіх українських жінок мають вищу освіту, і багато сфер суспільного життя наразі тримаються лише завдяки їхнім зусиллям. Це стосується, зокрема, органічного сільського господарства та продовольчої безпеки.

Органічний сектор України знаходиться в центрі уваги цьогорічного суто жіночого заходу на конгресі BIOFACH; організаторами заходу є проєкт «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» COA (http://coa-ukraine.com/en/) та швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» QFTP (https://qftp.org/en/).

Шість жінок-лідерок українського органічного сектору, котрі представляють бізнес, галузь, політику та громадянське суспільство, поділяться своїм баченням досягнень і викликів, з якими стикається органічний сектор в Україні в умовах війни.

«Один із наших партнерів презентує цілковито нове гендерне дослідження, яке підкреслить важливу роль жінок в Україні», — розповідає директор програми QFTP Тобіас Айзенрінг, а керівник проєкту COA д-р Штефан Дреесманн привертає увагу до ще однієї родзинки: щойно створеного відеофільму, який представить яскраві образи українських жінок-лідерок та новаторок органічного руху.

Захід стане чудовою платформою для інформування всіх учасників BIOFACH про виклики та перспективи органічного сектору в Україні, а для українських жінок — можливістю поспілкуватися з учасниками про шляхи вдосконалення стратегій і про ті сфери, де необхідна підтримка.

Дата: 14.02.2024 (середа)

Час: 13:00-14:30 (тривалість 90 хв.)

Зала: Шанхай

 

 

Контакти

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства (COA), д-р Штефан Дреесманн, Stefan.Dreesmann@gopa-afc.de, Tel: 00 49 152 539 77 131; http://coa-ukraine.com/ua/

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), Тобіас Айзенрінг, tobias.eisenring@fibl.org, www.qftp.org/en/