Львівська міська громадська організація «Екотерра» є неприбутковою екологічною громадською організацією заснованою в 2001 році з метою реалізації громадянами своїх екологічних прав, участі в екологічній політиці області, зокрема у просуванні органічного землеробства, як компонента сталого розвитку регіону та збереження водних ресурсів.

Організація займається просвітницькою роботою організовуючи уроки, відкриті лекції, тематичні заняття, семінари, дні поля, навчальні поїздки.

З 2012 року організацією започатковано проведення Ярмарку органічної та натуральної продукції у Львові / Lviv Organic & Natural Fair (LOF), який популяризує органічного виробництво та споживання органічної продукції, як елементу здорового способу життя та відповідального споживання. Ми ретельно слідкуємо за розвитком органічного ринку в регіоні. Щорічно наша організація оновлює інформацію про операторів (виробників та  переробників) органічного ринку Львівщини та розміщає у каталозі виробників органічної продукції.

З 2018 року ЛМГО «Екотерра» стала членом міжнародної організації –  Коаліція Чиста Балтика (ССВ), яка об’єднує  24 членів-організацій з 11 країн Балтійського регіону у напрямку захисту довкілля регіону Балтійського моря. З 2018 року «Екотерра» проводить національний етап міжнародного конкурсу: «Екологічно-дружній фермер Балтійського регіону» серед фермерів Львівщини та Волині. Конкурс започаткований Всесвітнім фондом дикої природи (WWF Baltic Team) та проводиться одночасно в 11 країнах Балтійського регіону з метою поширення успішних практик ведення сталого сільського господарства та інноваційних підходів до скорочення забруднюючих стоків внаслідок сільськогосподарської діяльності.

 

 

 

Контакти

Україна 79058, м. Львів

Тел./факс +380 (32) 293-90-23

+38-050-430-76-23

www.ecoterra.lviv.ua

e-mail: ecoterralviv@gmail.com