Федерація органічного руху України (ФОРУ) заснована 29 червня 2005 р. та  об’єднує аграрних виробників, наукові та навчальні заклади, переробні, торгові та інші підприємства та установи, фізичних осіб, які зацікавлені у виробництві, поширенні та споживанні здорової, безпечної органічної продукції, при вирощуванні та переробці якої враховується дбайливе ставлення до землі, людей, що на ній працюють та до природи загалом.

ФОРУ ставить за мету всебічну пропаганду цінностей та світогляду, притаманних прибічникам світового органічного руху, підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва з одночасним розвитком сучасних світових та вітчизняних безпечних технологій, сприяння розвитку органічного руху в Україні, в т.ч. не лише безпосередньо виробництву, переробці та експорту органічної продукції, але й формуванню вітчизняного ринку споживання

Федерація органічного руху України є членом таких значимих світових організацій, як IFOAM ORGANICS INTERNATIONAL (Міжнародна Федерація органічного сільськогосподарського руху), IFOAM EURO-ASIA (регіональна структура IFOAM), ALGOA (Азійська асоціація місцевих органів самоврядування, які підтримують органічне сільське господарство).

ФОРУ постійно займається просвітницькою діяльністю, результатом чого є проведені численні семінари, конференції, круглі столи, надруковано понад 30 книг, буклетів, брошур, присвячених темі органічного та біодинамічного виробництва, новим системам землеробства, перевагам органічних продуктів тощо. З 2009 року ФОРУ видає єдиний в Україні повноцінний спеціалізований друкований журнал «ORGANIC UA», який став настільним посібником кожного фахівця органічного сектора не лише України, але й багатьох інших країн.

Починаючи з 2009 р., Федерація органічного руху України на постійній основі організовує та проводить щорічні органічні ярмарки для виробників органічної продукції. З 2013 р. в рамках Міжнародної виставки «АГРО» Федерація організовує спеціалізовану виставку «ОРГАНІК».

За ініціативи ФОРУ в Україні щороку у вересні проводиться Органічний тиждень, під час якого Федерація є координатором всіх заходів, що проводять органічні оператори по всій державі.

 

Федерація органічного руху України запрошує всіх зацікавлених у розвитку органічного сектору до співпраці!

 

Контактні дані:

Адреса: 04071, м. Київ, вул. Оболонська, 4, оф. 1

Тел. +38(044) 425-55-25

Факс +38(044) 425-45-90

Електронна пошта: ofu@organic.com.ua  organicofu@gmail.com

Сайт Федерації: www.organic.com.ua

Сайт журналу «ORGANIC UA»: www.organic.ua