Проєкт – Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства (COA Ukraine) фінансується  Федеральним Міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини та впроваджується компаніями AFC Agriculture and Finance Consultants GmbH та IAK Agrar Consulting GmbH

 

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ: 22.06.2016 – 21.06.2020

 

БЕНЕФІЦІАР: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство освіти і науки України

 

Цілі проекту і сфери діяльності:

Мета проекту полягає у сприянні розвиткові органічного сільського господарства в Україні через покращення підготовки і підвищення кваліфікації фахівців і керівників підприємств. Завдяки підвищенню кваліфікації та консультуванню надаються фахові знання і створюються необхідні структури, які протягом тривалого часу будуть забезпечувати якість органічних продуктів. При цьому розглядаються як технічні аспекти сільськогосподарського виробництва, так і тема сертифікації.

Поряд з подальшим розвитком змісту підготовки і підвищення кваліфікації необхідно також покращувати методи навчання і консультування. Тісна співпраця між проектом, сільськогосподарськими підприємствами, а також університетами і аграрними коледжами сприятиме практично-орієнтованій передачі знань. Практичне спрямування і можливість безпосереднього застосування змісту навчання знаходяться в центрі уваги як на заняттях з підвищення кваліфікації викладачів, так і на тренінгах і консультаціях для підприємств.

Для подальшого розвитку державної системи контролю за підтримки проекту відбуваються тренінги і майстерні зі співробітниками державних установ. При цьому проект використовує досвід розвитку органічного сектора в Німеччині.

 

Цільові групи:

Зацікавлені органічні підприємства, які хочуть поглибити свої фахові знання у сферах виробництва і продажу

Викладачі аграрних коледжів і сільськогосподарських університетів, які займаються вивченням, викладанням і дослідженням в галузі органічного сільського господарства

Співробітники управлінь агропромислового розвитку обласних та районних державних адміністрацій

Співробітники Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також інших державних установ

Консультанти і тренери, які вже працюють приватними постачальниками послуг

Контакти

вул. Велика Житомирська 33, оф. 609

01601 Київ, Україна

Торгово-промислова палата України

(вхід з вул. Стрітенської 10)

www.coa-ukraine.com/

E-Mail: coa-ukraine@afci.de

Тел.: +380 50 588 7448