Органічна Платформа Знань створена, щоб об’єднати всі наявні в Україні наукові, інформаційні та практичні матеріали про органічний сектор і зробити їх доступними для широкого загалу науковців, викладачів, студентів, практиків та учасників органічного руху. Всі матеріали, що публікуються на платформі, проходять оцінку незалежними експертами галузі на предмет їх актуальності та якості.

Партнери Проекту, що здійснюють науково-методичний супровід та технічне впровадження платформи – «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» і Федерація Органічного Руху України, за експертної підтримки провідних гравців органічного сектору України та міжнародних експертів-консультантів.

Наша Мета: підвищити рівень знань українських викладачів, науковців, студентів та практиків у сфері органічного сільського господарства.

Наша Діяльність:

  • Збір наукових та інформаційних матеріалів
  • Експертна перевірка матеріалів на предмет якості та актуальності
  • Створення текстових та інтерактивних навчальних матеріалів
  • Популяризація наукового підходу до ведення органічного сільського господарства

Наша Місія: Портал у світ науки та практики органік.

Наша Візія: Кожен викладач, науковець, студент чи практик повинен мати доступ до передових знань в органічному секторі.

Органічну Платформу Знань створено у 2020 році за підтримки проєкту  «Німецько-українська співпраця у галузі органічного сільського господарства», який фінансується Федеральним Міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини на підставі рішення Німецького Бундестагу. Проєкт впроваджується компаніями “AFC Agriculture and Finance Consultants GmbH” та “IAK Agrar Consulting GmbH