Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів “Органічна Україна” формує та розвиває органічний ринок України та світу для досягнення головної цілі – органічний продукт на столі у кожного українця.

БізнесспілкаОрганічна Українаобєднує виключно сертифікованих операторів органічного виробництва, виробників органічних добрив та засобів захисту і має важливих для органічного бізнесу партнерів. ГС “Органічна Україна” – це ресурс №1 для конкурентних переваг у досягненні стратегічних цілей кожного органічного підприємства і спільних завдань органічного сектору України.

“Органічна Україна” має силу, знання, компетенцію і досвід захищати інтереси виробників, переробників, дистриб’юторів, трейдерів органічної продукції,органічних добрив та засобів захисту і сприяти збільшенню об’єму реалізації органічної продукції. Наш головний орієнтир – бізнес-комунікація для успішного розвитку кожного з операторів органічного ринку та зростання органічного сектору. Призначення бізнес-асоціації полягає у том, щоб допомогти власникам підприємств подолати труднощі та перепони, з якими вони не можуть впоратися самотужки. Крім чіткої вигоди для підприємців – членів “Органічної України”, Спілка справляє ефект мультиплікації та вдосконалення комерційних, урядових та економічних інституцій України.

Контакти

03150, м. Київ, Предславинська 11

Бізнес-центр «Слав’янський», оф. 407

Phone: +38 098 17-17-577

Phone: +38 067 17-17-577

E-Mail: info@organicukraine.org.ua