18 вересня 2021 року в рамках Органічного тижня в Україні у Києві на території ВДНГ (центральна площа, справа від фонтану) відбудеться ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Захід організовує Федерація органічного руху України за підтримки: Міністерства економіки України; Посольства Королівства Нідерландів в Україні; Проєкту “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства”; Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО); Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та молочному секторах України”; ТОВ «Компанія «БТУ-Центр», ТОВ “Арніка Органік”, ТОВ «Дедденс Агро», ТОВ «Органік Мілк», ТМ “BIOLLINI”, ТМ “Пан Еко”, ORGANIC UA, AGRO FM.

У Ярмарку беруть участь десятки сертифікованих виробників органічної продукції з усієї держави. Тут будуть продемонстровані найкращі досягнення як вітчизняного органічного сектору, так і імпортна органічна продукція, включаючи харчові продукти, напої, текстильні вироби. У рамках Ярмарку для відвідувачів відбудуться дегустації органічних продуктів та напоїв; екологічно дружні майстер-класи та ігри.

Зважаючи на актуальність та невпинно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, екологічно безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах,  запрошуємо відвідати Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів і особисто пересвідчитися в перевагах представлених товарів.

 

За додатковою інформацією можна звертатися до Федерації органічного руху України,

тел. (044) 425-55-25            ел.поштаorganicofu@gmail.com              www.organic.com.ua