Завдяки зусиллям проєкту Німецько Українська Співпраця в галузі органічного землеробства та підтримці провідних українських та міжнародних експертів в органічній галузі було розміщено перші матеріали в електронній бібліотеці Органічної Платформи Знань. Всі матеріали розміщені на Органічній Платформі Знань пройшли попередню якісну оцінку та були перевірені групою провідних національних та міжнародних експертів органічного сектору.

Якісна оцінка матеріалів проводилась згідно з такими важливими критеріями:

Базова формальна якість – розділ містить питання щодо якості написання документу, загальної структури, корректного застосування термінології, та посилань на джерела інформації.

Зміст матеріалу – розділ містить питання щодо актуальності публікації, правильності рекомендацій та чіткості їх роз’яснення. А також правильності використання всіх додаткових елементів таких як фото, графічні зображення, таблиці тощо.

Актуальність для України – розділ містить питання, що стосуються релевантності викладеної інформації для українських реалій та адаптації практичних рекомендації поданих автором для застосування в Україні.

Інші суттєві аспекти – розділ містить запитання щодо інновативності матеріалу, та бізнес орієнтованість.

Критерії за якими проводиться оцінка матеріалів були розроблені міжнародними та національними експертами з урахуванням досвіду функціонування баз даних та електронних ресурсів про органічний сектор, які існують в інших країнах.

Ознайомитися з матеріалами можна в електронній бібліотеці за посиланням