Цьогорічна виставка BIOFACH 2023, яка є найбільшою у світі платформою для органічних операторів, вкотре показала силу та відданість своїй справі українських органічних виробників: 23 компанії представляли з 13 по 17 лютого Україну на найбільшому Національному стенді.

 

Поряд із численними В2В-зустрічами та заходами 16 лютого в рамках конференції «Україна – Рік після війни – Інноваційна сила органічних ферм» відбулася презентація нового фільму «Україна 2023: органічне сільське господарство через рік після початку війни. Тільки вперед!».

12-хвилинний фільм було знято в січні та лютому 2023 року в Україні на замовлення проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (скорочено СОА).

 

З самого початку повномасштабної війни в Україні проєкт залишається в контакті та підтримує українських органічних виробників. Саме їх історії і послугували натхненням до створення нового фільму. Героями стали фермери, трейдери, органічні асоціації та органи контролю, які розповідають про випробовування, з якими зіткнулися з 24 лютого, але й про історії успіху, взаємодопомоги та віру в те, що «за органічним виробництвом велике майбутнє нашої країни».

 

Проєкт СОА продовжує надавати підтримку українським органічним підприємствам, про що найліпше свідчать слова керівника проєкту д-ра Стефана Дреесманна: «Наш проєкт Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства й надалі підтримуватиме органічний сектор в Україні. На всіх рівнях. Задля розвитку органічного права в Україні. Задля підтримки влади в Україні. Передачі знань. І, звичайно, задля підтримки органічних ферм в Україні. Ми з Україною».

 

Фільм про органічний сектор України можна подивитися за наступним посиланням: https://youtu.be/t87pymj8NQ4

 

Загальна інформація: Фільм було було створено креативним відеопродакшеном «Своє кіно» на замовлення проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», який реалізується в Україні з 2016 року за фінансової підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та орієнтований на сприяння розвитку органічного сільського господарства, законодавства та освіти в Україні.