Сьогодні розпочала роботу 34 найбільша міжнародна виставка органічної продукції BIOFACH 2023. Цьогоріч у виставці беруть участь 2765 експонентів з 95 країн.
Традиційно, в перший день виставки Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL) та IFOAM – Organics International презентують дані щодо розвитку світового органічного ринку за позаминулий рік.
Про цифри, тренди та участь України читайте в першому огляді 👉https://organicinfo.ua/news/biofach2023-opened

Національний павільйон України організований Офіс з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерство аграрної політики та продовольства України Органічна УкраїнаUkrainian Berries Association та Органічна ініціатива за підтримки ЄС та уряду Німеччини через програму міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП у партнерстві з GIZ UkraineЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні за фінансування Швейцарії, швейцарсько-українськими програмами Quality FOOD Trade Program та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D) IFOAM – Organics International та проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA).

Матеріали з сайту #OrganicinUkraine