Грантову програму ініційовано об’єднанням «Органічна Ініціатива», до складу якого входять ключові учасники органічного сектору України.Мета грантової програми – підтримка виробників органічних продуктів, збереження та посилення спроможності органічного сектору України у середньо- та довгостроковій перспективі.

На першому етапі грантова підтримка буде надаватись мікро, малим та середнім підприємствам та малим виробникам, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей, що були окуповані протягом перших місяців вторгнення, або території інших областей, які постраждали від активних бойових дій.

На першому етапі в рамках грантової програми буде надано підтримку на:

  • покриття витрат для проведення сертифікації органічного виробництва;
  • закупівлі органічних продуктів у виробників органічних продуктів (з подальшим поширенням серед внутрішньо переміщених осіб, вразливих верств населення тощо);
  • доступ до засобів захисту рослин, добрив та інших допоміжних продуктів, дозволених для використання в органічному виробництві, насіння, та інші види підтримки в галузі технологій органічного виробництва.

Запрошуємо виробників надсилати свої запити (форма заявки та бюджету) на підтримку не пізніше 15 травня 2022 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.

Максимальний розмір підтримки в рамках 1 етапу програми складатиме 70 тис. грн.

Наразі Грантова програма вже має фінансову підтримку Швейцарії через  Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань SECO в рамках програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі (OT4D)», що впроваджується IFOAM – Organics International в партнерстві з HELVETAS Swiss Intercooperation та Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL) та Sunrise Foods International (Канада).

Терміни проведення 2 етапу програми будуть оприлюднені окремо і залежатимуть від доступних коштів.

Більш детальна інформація про грантову програму та форми запитів за посиланням.

#OrganicinUkraine