Аналіз ринку органічної продукції України 2020
Внутрішній органічний ринок України за результатами 2020 року сягнув позначки 25,1 млн доларів США. Мова йде тільки про органічні продукти харчування власного виробництва без врахування імпортованої продукції. Детальніше про внутрішній ринок…
За результатами дослідження органічного ринку експорт органічної продукції з України в 2020 році становив 204 мільйонів доларів США. У вартісному виразі експорт зріс на 7,9%, хоча обсяг експорту зменшився на 30% і становив 332 тисячі тонн, порівняно із 469 тис. тонн в 2019 році. Детальніше про експорт з України…
05.08.2021 – Набули чинності зміни до закону «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»
Зміни до закону спрямовані на недопущення зупинення торгівлі органічною продукцією на території України, пов’язаного з неможливістю виконання вимог Закону, а також на усунення перешкод для отримання українськими виробниками державної підтримки у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції.
Серія інформаційних матеріалів щодо експорту органічної продукції
Перша частина серії матеріалів, підготовлених експертами Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»:
  • Органічний експорт: як досліджувати міжнародні ринки?
  • Як українському бізнесу брати учать у міжнародних тендерах?
  • Як обрати органічну виставку за кордоном?
  • Як бізнесу налагодити експорт органічної продукції до ЄС?
  • Органічна продукція — це модно. Звідки цей тренд і хто основні споживачі?
  • Як український виробник сублімованих органічних порошків зміг налагодити експорт продукції до США та досягти успіху?
Ініціатива реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з Асоціацією “Ягідництво України”.
19.08.2021 – Переможці премії за інновації в галузі органічного землеробства 2021 року
У 2020 та 2021 роках ми отримали понад 180 інноваційних пропозицій з понад 60 різних країн світу, а 19 серпня відбулось нагородження переможців.
Гран-прі (10 000 доларів США) за інновації в галузі застосування органічного землеробства отримала сільськогосподарська організація Tani Organik Merapi (TOM).
Наукова премія OFIA (5000 доларів США) вручена Гебхарду Россманіту, генеральному директору Bingeheimer Saatgut AG, та Майклу Флеку, виконавчому директору Kultursaat e.V. з Німеччини.
14.08.2021  – ORGANIC TOUR на ягідну ферму
14 серпня відбувся 11й органічний тур на ягідну ферму. ORGANIC TOUR – це авторський освітній проект «Натур Бутік», який дає змогу звичайному покупцю відвідати органік-ферми. Перша така подорож відбулася в 2013 році.

Анонси подій

6-10.2021 – 20й Всесвітній органічний конгрес
Кожні три роки паралельно з Генеральною асамблеєю IFOAM (Міжнародна федерація рухів органічного сільського господарства) проводиться символічний Всесвітній органічний конгрес (OWC), в якому беруть участь тисячі органічних фермерів, виробників, дослідників, адвокатів та політичних експертів з усього світу.
Організатор: IFOAM. Детальніше…
09.09.2021 – Акція органічних виробників #IGrowYourFood
Ідея кампанії #IGrowYourFood полягає в тому, щоб почути історії органічних фермерів, – про їхню працю, проблеми, з якими вони стикаються, – та зрозуміти, як ми можемо їх підтримати.
Кампанія в Україні реалізується «Органічною Україною» за підтримки Програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D), що впроваджується IFOAM – Organics International за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Детальніше…
18.09.2021 – ХІІІ Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів
Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів продемонструє досягнення вітчизняного органічного сектору, стане символічним містком, який поєднає безпосереднього органічного виробника із споживачем.
Організатор: Федерація органічного руху України.
20.09 – 1.10 – Ukrainian Organic Export Days
– перша секторальна онлайн-програма, розроблена для промоції українських органічних виробників та встановлення В2В контактів з іноземними партнерами.
Ukrainian Organic Export Days реалізується ДУ «Офісом з розвитку підприємництва та експорту України» спільно з асоціацією «Ягідництво України». Більше інформації про захід та посилання на реєстрацію…
30.09 – 1.10 – Конференція «Органічні харчові продукти 2021»
Тема цьогорічної конференції – майбутнє органічного харчування.
Цьогорічна конференція «Органічні харчові продукти 2021» стане найкращим місцем зустрічі для переробників органічних продуктів харчування, роздрібних торговців, торговельників, імпортерів та органів сертифікації.
Організатори конференції: IFOAM Organics Europe у співпраці з Польською палатою органічних продуктів. Більше інформації про захід та посилання на реєстрацію…

Новинки на сайті https://organicinfo.ua/

Огляд органічного ринку України в інфографіці
Інфографіка створена на основі дослідження органічного ринку,  проведеного «Органік Стандарт» у партнерстві з OrganicInfo за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.