Під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України протягом квітня-серпня 2021 року відбудуться онлайн Регіональні Форуми «Органічна Україна 2021». Форуми «Органічна Україна 2021» проводяться з метою посилення політичного діалогу на місцевому, регіональному та національному рівнях для сприяння розвитку органічного виробництва.

Організатори форумів – Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» та обласні державні адміністрації.

На регіональних Форумах будуть висвітлені питання щодо стану органічного виробництва в певній області України, законодавчого регулювання цієї сфери, державної та регіональної підтримки у 2021 році. Крім того, розглядатимуться основні аспекти сертифікації органічного виробництва, а також особливості експорту органічної продукції.

    Участь у форумах безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Дати проведення форумів зазначені в календарі, в розкладі можливі зміни. Інформація щодо дати та часу проведення заходів буде надіслана на електронну пошту, зазначену під час реєстрації.

       Доєднуйтесь онлайн! Зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь-якої точки світу.

Цей захід для:

  • Виробників органічної продукції, які хочуть знайти інструменти для покращення своєї діяльності.
  • Сільськогосподарських товаровиробників, які цікавляться темою органічного виробництва та хочуть стати органічними.
  • Фахівців обласних державних адміністрацій.
  • Всіх зацікавлених в розвитку органічного виробництва.

Матеріали з сайту https://organicukraine.org.ua/en/home/