17-19 лютого 2021р. відбулася найбільша 32-а міжнародна торговельна онлайн-виставка органічних продуктів «Біофах eSpecial 2021», в якій 1 443 експонентів із 82 країн представили свою продукцію, учасники мали змогу долучитися до дискусій на понад 100 форумах.

В перший день виставки, 17.02.2021, відбулося офіційне відкриття Національного павільйону України Organic Ukraine Business Hub, в якому взяли участь Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко (інтерв’ю на ОрганікІнфо), Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка, Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Віктор Шуткевич, керівник напрямку з просування експорту Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Душан Кулка, президент ГС «Органічна Україна», яка є організатором Національного павільйону України, виробники та учасники органічного сектору Олена Корогод (Березовська). Новина на сайті Мінекономіки та на Інформаційно-аналітичному порталі АПК України.

Національний павільйон України Organic Ukraine Business Hub був організований Громадською спілкою «Органічна Україна» за підтримки проєкту USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Партнерами у підготовці Українського національного павільйону є швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» та «Офіс з просування експорту України».

Також органічні ягідні підприємства взяли участь у виставці «Біофах» за підтримки проєкту технічної допомоги International Trade Centre (ITC). В рамках проєкту USAID АГРО Асоціація «Ягідництво України» організовувала серію тренінгів для органічних експортерів для підготовки до участі у виставці «Біофах».

Ознайомитися із каталогом учасників-компаній з України можна за посиланням. Скріншоти із відкриття можна завантажити тут.

В рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), було організовано онлайн-тур для представників державного сектору України (МінекономікиДержпродспоживслужбиДержавна установа «Офіс з просування експорту України»Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»), учасників Органічної Ініціативи.

Лише актуальна інформація про органічне виробництво та органічні продукти в Україні та світі на сайті www.OrganicInfo.ua
Підписатися на розсилку від OrganicInfo.ua

Ми сподіваємося, що участь у виставці принесла Вам багато корисної інформації, цінних контактів, а також подарувала натхнення для подальшого розвитку органічного сектору України.