Маємо чудову новину для прихильників органічного землеробства! 

 

Тепер на Органічній платформі знань доступні перекладені статті з фахового німецького журналу “Bioland”. Ви зможете ознайомитися з порадами та досвідом провідних експертів органічного сектору Німеччини. Поглиблюйте свої знання та вдосконалюйте практику органічного землеробства разом із Платформою знань!

 

Ознайомитися із статтями можна за наступним посиланнням:

 • Все залежить від деталей Запитання щодо обробки кліща Вароа на органічних пасіках 

  Розен, Ганс (Професійний журнал з органічного землеробства. Німецьке фахове видання Bioland (08/2021)2021-08-01)
  Від вароатозу однаковою мірою страждають як традиційні, так і органічні пасіки. За допомогою яких засобів можна знизити закліщеність бджолиних сімей?
 • ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ При занесенні шкідливих речовин потрібна належна комунікація 

  Айлін, Ніколай (Професійний журнал з органічного землеробства. Німецьке фахове видання Bioland (05/2021)2021-05-01)
  Ознаки зносу пестицидів вітром можна легко побачити. Потрібно діяти негайно й ставити до відома інспекційні органи. Занесення інсектицидів чи фунгіцидів непомітне для ока, його можна виявити лише в результаті розслідування.
 • Домашня птиця в надійному товаристві Кури і бройлери потребують захисту 

  Конке, Давід (Професійний журнал з органічного землеробства. Німецьке фахове видання Bioland (11/2020)2020-11-01)
  На органічних курей-несучок і домашню птицю м’ясних порід чатують загрози як з повітря, так і на землі. І хоча наявність захисних структурних елементів або можливостей знайти прихисток для захисту від хижаків для вигулу …
 • УРОЖАЙ У СХОВИЩАХ правильне сушіння кукурудзи та сої 

  Кьогель, Александер (Професійний журнал з органічного землеробства. Німецьке фахове видання Bioland (10/2020)2020-10-01)
  Зернова кукурудза та соя – одні з останніх культур року, які обмолочують. Якщо під час обмолоту вони будуть занадто вологі, останньою перешкодою стане сушіння зерна.
 • ЧИСТЕ І СУХЕ ПРИБИРАННЯ Поради для зберігання 

  Гребнер, Гео (Професійний журнал з органічного землеробства. Німецьке фахове видання Bioland (08/2020)2020-08-01)
  Склад має бути очищений за місяць до початку збору врожаю. Початок молотьби і перша очистка зерноскладу мають бути узгоджені в часі. Тоді слід спостерігати за температурою, вологістю повітря і складськими шкідниками.
 • ЧЕРЕШНЯ Є ЧУТЛИВОЮ Заходи для здорових плодів 

  Ціммерманн, Aлексакндер LWG (Професійний журнал з органічного землеробства. Німецьке фахове видання Bioland (06/2020)2020-06-01)
  Вишнева муха, морози та посуха зупиняють вирощування черешні у садівників. Допомагають сітки та захисний полив проти замерзання. Державний інститут виноградарства та садівництва (LWG) у Файтсхехгаймі дослідив ці стратегії.
 • УСПІШНЕ ВИРОЩУВАННЯ КУКУРУДЗИ Проміжні культури та управління культурами 

  Вавжиняк, Ніклас; Вацка, Александер; Кьогель, Александер (Професійний журнал з органічного землеробства. Німецьке фахове видання Bioland (04/2020)2020-04-01)
  Навіть при нестачі води мають успіх проміжні культури та їх оранка перед кукурудзою. Вирощування кукурудзи добре підходить для органічного землеробства.