08-11 червня 2021 року у Києві на території Експоцентру України (ВДНГ) в рамках виставки “АГРО-2021” відбудеться Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій “ORGANIC-2021“, організаторами якої є Федерація органічного руху України та ТД “Промфінінвест”.

Одним із пріоритетних напрямків сільського господарства має бути органічне виробництво, тому успішне проведення виставки “ОРГАНІК-2021” покликане сприяти активізації вітчизняного ринку органічної продукції.
Враховуючи зростання попиту на органічну продукцію в усьому світі і в Україні зокрема, з метою промоції досягнень українських виробників у виробництві органічних продуктів, демонстрації перспективних органічних технологій, традиційно проводиться виставка-ярмарок “ORGANIC”.
Формат виставки передбачає й торгівлю сертифікованими органічним продуктами, тому організатори щиро запрошують вас завітати на Міжнародну виставку «АГРО» та відвідати експозицію українських органічних виробників, продегустувати і придбати для себе та своїх близьких різноманітні сертифіковані органічні продукти, а також допоміжні засоби для поля, саду, городу.

Виставка “ОРГАНІК-2021” традиційно розміщуватиметься між павільйонами №1 (зі шпилем) та №2 Експоцентру України.

ВАЖЛИВО:
Всі учасники та відвідувачі мають обов’язково дотримуватись протиепідемічних заходів: дотримуватись дистанціювання не менше ніж 1,5 метра один від одного, наявність маски, проходження термометрії, обробка рук антисептиками.

З питань щодо згаданого заходу можна звертатися до Федерації органічного руху України:
тел. (044) 425-55-25
Е-mail: organicofu@gmail.com