30 червня – вебінар “Перехід на органічне землеробство: з чого почати?”

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) готує спеціальний вебінар про перехід на органічне виробництво з провідним експертом ТОВ “Органік Стандарт” Іваном Гавраном, який особисто інспектує господарства та допомагає успішно пройти сертифікацію.


Ukrainian Organic Export Days – проводитимуться з 20 вересня по 1 жовтня 2021
– перша секторальна онлайн-програма, розроблена для промоції Українських органічних виробників та встановленню В2В контактів з іноземними партнерами.
Мета проєкту: Представити потенціал України, як надійного партнера в фокусі на сектор органічних продуктів харчування. Налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном.
Реєстрацію продовжено до 30 червня!
Проєкт став можливим завдяки підтримці:
  • американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), які виконуються компанією Chemonics International,
  • Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).
Ukrainian Organic Export Days реалізується ДУ “Офісом з розвитку підприємництва та експорту України” спільно з асоціацією “Ягідництво України”.
Детальніше…
Джерело OrganicInfo