Запрошуємо взяти участь в міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів «Organic & Natural», що відбудеться в м. Дубай (ОАЕ) з 6 до 8 грудня 2021 року. – це єдина торговельна подія на Близькому Сході, присвячена органічним та натуральним харчовим продуктам.
Проєкт реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з громадською організацією “Unite Ukraine” за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та за підтримки Європейської мережі підприємств Enterprise Europe Network.

Детальніше…

ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів – 18 вересня

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів продемонструє досягнення вітчизняного органічного сектору, стане символічним містком, який поєднає безпосереднього органічного виробника із споживачем.
Виробники з усієї України запропонують сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло та ще багато чого іншого!
Організатор: Федерація органічного руху України.

Детальніше…

FAMILY FEST «ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ» – 18-19 вересня

Компанія «ТЕРРА» у партнерстві з громадською спілкою «Органічна Україна» запрошують на FAMILY FEST «ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ», в рамках якого буде встановлено гігантський чавунний казан, щоб зварити найбільшу органічну кукурудзяну кашу з гарбузом на молоці для дітей.

Детальніше…

Ukrainian Organic Export Days – 20 вересня – 1 жовтня

 – перша секторальна онлайн-програма, розроблена для промоції Українських органічних виробників та встановленню В2В контактів з іноземними партнерами.
Реєстрація триває до 18 вересня!
Мета проєкту: Представити потенціал України, як надійного партнера в фокусі на сектор органічних продуктів харчування. Налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном.
Проєкт став можливим завдяки підтримці:
  • американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), які виконуються компанією Chemonics International,
  • Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).
Ukrainian Organic Export Days реалізується ДУ “Офісом з розвитку підприємництва та експорту України” спільно з асоціацією “Ягідництво України”.

Детальніше…