Export Talks: Торговельні можливості на ринках харчової продукції Європейського Союзу та Швейцарії – Реєстрація триває до 16:00, 31 серпня 2021
Під час заходу Ви отримаєте низку практичних порад від міжнародних консультантів, які працюють на ринках харчової органічної продукції ЄС та Швейцарії.

Захід відбудеться онлайн на платформі Zoom. Робочі мови заходу: українська та англійська. Переклад не передбачено.
Ініціатива реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з Асоціацією “Ягідництво України”.Захід став можливим за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка реалізується компанією Chemonics International.

Детальніше…
Екологічно дружній фермер Балтійського регіону – 2021 – подача заявок до 1 вересня!
Запрошуємо до участі в західноукраїнського етапу щорічного міжнародного конкурсу «Екологічно дружній фермер Балтійського регіону – 2021», що проводиться в Україні вже вчетверте.
Конкурс проводиться з метою популяризації передових практик сільського господарства, які є дружніми для Балтійського регіону!
Ще однією метою конкурсу є підтримка малого фермерства та виробників сільськогосподарської продукції, які намагаються знижувати екологічне навантаження на довкілля, зокрема водні ресурси.
Організатори міжнародного конкурсу WWF Baltic Team, Коаліція Чиста Балтика (ССВ) і ЛМГО «Екотерра», за підтримки програми ЄС «EU LIFE».
Детальніше…
Акція органічних виробників #IGrowYourFood – 9 вересня
Ідея кампанії #IGrowYourFood (дослівно з англійської – я вирощую вашу їжу) полягає в тому, щоб почути історії органічних фермерів, – про їхню працю, проблеми, з якими вони стикаються, – та зрозуміти, як ми можемо їх підтримати.

Все відбувається у визначений день: розповіді в соціальних мережах, відео, статті, фото. Цього року акція відбудеться 9 вересня в рамках Всесвітнього органічного конгресу.
Взяти участь у #IGrowYourFood дуже просто! Деталі…
Кампанія в Україні реалізується Органічною Україною за підтримки Програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D), що впроваджується IFOAM – Organics International за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

20й Всесвітній органічний конгрес – 6-10 вересня 2021 року!
Щотри роки паралельно з Генеральною асамблеєю IFOAM (Міжнародна федерація рухів органічного сільського господарства) проводиться символічний Всесвітній органічний конгрес (OWC), в якому беруть участь тисячі органічних фермерів, виробників, дослідників, адвокатів та політичних експертів з усього світу.
Програма конгресу складається з 6 ключових тем:

  • Форум лідерства: майбутнє органічного руху
  • Форум фермерів та консультантів: обмін знаннями та ініціативами
  • Науковий форум: сучасні дослідження органічного сектору
  • Форум ланцюжка поставок та вартості
  • Форум культури та освіти: філософські основи та управління знаннями органічного руху
  • Форум зацікавлених сторін: сприяння залученню багатьох зацікавлених до органічної харчової системи

Участь в конгресі 2021 братимуть більше 450 спікерів та 2,5 тис учасників з усього світу!
Детальніше…

ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів – 18 вересня

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів продемонструє досягнення вітчизняного органічного сектору, стане символічним містком, який поєднає безпосереднього органічного виробника із споживачем.
Виробники з усієї України запропонують сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло та ще багато чого іншого!
Організатор: Федерація органічного руху України.

Детальніше…