Новий фільм про жінок в Україні, які працюють в органічному сільському господарстві.

Жінки становлять 54% населення України та 47% робочої сили країни. Понад 60% усіх українських жінок мають вищу освіту, і багато сфер громадського життя нині можуть підтримуватися лише їхніми зусиллями. Зокрема й органічне сільське господарство та продовольча безпека.

8-хвилинний фільм у вражаючих кадрах знайомить з кількома жінками, які працюють у сфері органічного сільського господарства в Україні. Ці жінки з різних куточків України. Жінки, які, кожна з власної точки зору, дають глибоке розуміння досягнень і викликів органічного сектору в Україні в нинішніх умовах війни. Сильні жінки, які заряджають відвагою.

Уперше фільм був показаний 13 лютого в рамках заходу «На передовій — жінки України змінюють світ» на провідній світовій виставці органічних продуктів «BIOFACH». Українська кінокомпанія «SVOE KINO» зняла цей ефектний фільм безпосередньо в Україні в січні 2024 року за дорученням проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

Фільм доступний за цим посиланням: На передовій — жінки в Україні змінюють світ

Це вже третій від початку російської агресивної війни проти України фільм, створений на замовлення проєкту.

Посилання на фільми про органічне сільське господарство в Україні в умовах війни, зняті у 2022 та 2023 роках, можна знайти тут:

Ukrainian Organic Movement

Україна 2023: органічне сільське господарство через рік після початку війни. Тільки вперед!