🇺🇦☘️Українська органічна продукція, вкотре представлена на найбільшій міжнародній виставці органічних продуктів «БіоФах 2022», вражає своїм наповненням (м. Нюрнберг, Німеччина, 26 – 29 липня 2022 року).
🌎У всьому світі попит на органічну продукцію щороку зростає, тому проведення заходів з популяризації органічного виробництва для обміну досвідом та налагодження міжнародної співпраці є як ніколи актуальним.
🎬✒️Незважаючи на умови, в яких наразі перебуває наша країна у зв’язку з військовою агресією російської федерації, українська органічна продукція представлена 22 компаніями, які активно працюють та укладають нові експортні контракти.
🌀В рамках виставки відбувся форум «Органічне землеробство в Україні через 5 місяців після початку війни – статус-кво та перспективи», де було презентовано міжнародній спільноті актуальну інформацію про поточний стан органічного сектору в Україні та експортні можливості українських виробників органічної продукції в умовах війни.
🤝Також відбулася робоча зустріч, на якій були присутні Штефан Дрессманн – керівник німецько-українського проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного виробництва»
(Німеччина)🇩🇪 та його команда, Євген Милованов – Голова правління Органічного руху України та Тетяна Іщенко – директор Науково-методичного центру ВФПО 🇺🇦.
📋Були намічені стратегічні напрями роботи на найближчий період.