Ще один день наближає нас до перемоги над окупантом-агресором.
Вже стало доброю традицією проведення «ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ АПД», навчання в якій завжди проходять на високому організаційному, науковому, інформаційному рівні. Це відбувається завдяки підтримці висококласних фахівців, наших колег і друзів-партнерів – Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, Посольства Німеччини в Україні та проєкту АПД.
Метою Літньої школи АПД 2022 є представлення німецького та міжнародного досвіду у галузі аграрної торговельної політики, зокрема в контексті євроінтеграції та пришвидшеної процедури наближення України до ЄС. У 2022 році як результат ескалації війни в Україні, ситуація в аграрній політиці та, зокрема, в аграрній торговельній політиці значно змінилася. Перед аграрним сектором постало багато нових серйозних викликів, зокрема пов’язаних з подальшим веденням торгівлі сільськогосподарською продукцією. Водночас, враховуючи процес пришвидшеного наближення до ЄС та змін регуляції торговельних відносин, наразі перед країною відкривається низка перспектив, які вимагають уважного розгляду. Така поточна ситуація має знайти своє відображення в процесі навчання у закладах освіти, зокрема, в контексті викладання аграрної політики, економіки, торгівлі, менеджменту та суміжних дисциплін. Доповідачами в Літній школі 2022 є провідні українські та міжнародні експерти зі сфери управління, бізнесу, науки та освіти.
Партнерами Літньої школи АПД є проєкти Двосторонньої коопераційної програми (ВКР) Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини (BMEL) в Україні, Посольство Німеччини в Україні та Київська школа економіки (KSE).
У заході взяли участь Франк Мюллер, аграрний аташеПосольства Федеративної республіки Німеччина в Україні, Марія Ярошко, заступник керівника проєкту АПД, Гаральд фон Вітцке, професор Берлінського університету ім. Гумбольдтів, та інші провідні українські та міжнародні експерти зі сфери управління, бізнесу, науки та освіти.
Для участі у заході зареєструвалося 42 слухача з 9 закладів освіти: 7 університетів і 2 коледжів.
Працюємо разом задля Перемоги та відновлення країни Тримаймося! Ми – сильні! Ми – Україна!🇩🇪🇺🇦