10 серпня п.р. відбулася у змішаному форматі (офлайн/онлайн) зустріч за круглим столом з теми: «Якісні освітні послуги у фаховій передвищій освіті» для директорів та заступників директорів закладів фахової передвищої освіти, директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, організатором якої була Державна служба якості освіти.
Під час проведення круглого столу були представлені можливості установи щодо просування органічного виробництва та підвищення якості харчування.
![3](http://organic-platform.org/app/uploads/2022/08/3-1.jpg)
![2](http://organic-platform.org/app/uploads/2022/08/2-1.jpg)
![1](http://organic-platform.org/app/uploads/2022/08/1-1.jpg)
![4](http://organic-platform.org/app/uploads/2022/08/4-1.jpg)