16 квітня відбувся дискусійний майданчик «Український зелений шлях від ферми до виделки: органічне виробництво»

До заходу долучилось понад 200 учасників з різних організацій і країн, експерти та практики з України, Німеччини, Бельгії, представники міжнародних проєктів та організацій.
Наш дискусійний майданчик проходив у рамках V Міжнародного “Конгресу Органічна Україна”, тому що добре розвинуте у нас органічне виробництво може стати локомотивом і рушійною силою запровадження нової аграрної політики в Україні.
Так, нові програмні документи ЄС передбачають могутній розвиток органічного виробництва в ЄС, але попит на органічні продукти, як запевняють експерти – учасники зустрічі на дискусійному майданчику, дозволить і надалі українським виробникам постачати свою продукцію до європейських сусідів. Більше того, спеціальні фонди для підтримки досліджень і розвитку нових технологій будуть доступні й нашим аграріям.
Повний текст новини за результатами заходу за посиланням.
Матеріали заходу:

Захід відбувся в рамках проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», що впроваджується Інформаційним центром «Зелене досьє» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.
Оформіть підписку, якщо ви бажаєте надалі отримувати новини Інформаційний центр «Зелене досьє»:
– новини проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком»
– органічні новини з України та світу