Українська органічна малина на ринку ЄС: історія успіху компанії «Земля Органік»

Органічна сімейна ферма «Земля Органік» була заснована у 2016 році. Розташована у Львівській області, в селищі Великий Любінь — за 90 км від кордону з Польщею. Має 265 га землі та чотирирічний досвід вирощування органічної малини і полуниці. Вся продукція компанії сертифікована ТОВ «Органік Стандарт» за стандартами, еквівалентними органічному законодавству ЄС.

Читайте про історію успіху

BIOFACH знову відкриє свої двері для відвідувачів у 2022 році

Найбільша торговельна міжнародна виставка органічних продуктів BIOFACH знову відбудеться наживо – 15-18 лютого в місті Нюрнберг (Німеччина).

«Торговельні виставки процвітають завдяки живому спілкуванню та можливості насолоджуватися подією усіма органами чуття.
Для нашого сектору особливо важливим є відчувати себе частиною цієї спільноти – це те, чого ми всі так прагнули, і ми знову відчуємо це на BIOFACH 2022!» – зауважила Даніла Бруннер, директор BIOFACH/VIVANESS на офіційній прес-конференції з нагоди підготовки до виставки 2022 року.

Детальніше …

 

Мистецтво перемовин: від контакту до контракту
Як підготуватись до участі у виставках та як правильно вести перемовини, щоб вони призвели до контракту – розповідає Юлія, Котова, радниця Офісу з розвитку підприємництва та експорту, експертка по роботі з органічним сектором.

Це останній матеріал із серії статей від Офісу з розвитку підприємництва та експорту, присвячений підготовці та участі у виставкових заходах для органічних виробників.

Ініціатива реалізована Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з Асоціацією “Ягідництво України”.
Публікація стала можливою за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка реалізується компанією Chemonics International.

Детальніше …

 

#OrganicinUkraine