23-24 травня 2024 року в Житомирі відбудеться XІ Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека». Цей щорічний захід організовується Поліським національним університетом спільно з Федерацією органічного руху України за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

Основною метою проведення цієї традиційної конференції є ознайомлення з результатами наукових досліджень та обмін досвідом і думками щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва. Учасникам конференції буде надано можливість виступити перед колегами та взяти участь у науковій дискусії.

Формат проведення: гібридний.

Мова заходу: українська, англійська.

Теми обговорення:

  • Органічне виробництво у формуванні продовольчої безпеки: роль, проблеми і перспективи.
  • Органічні технології у рослинництві і тваринництві.
  • Економічні аспекти виробництва органічної продукції.
  • Роль освіти і науки у підготовці фахівців з органічного виробництва.

Результати досліджень будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Для участі у конференції Вам необхідно відправити заповнену реєстраційну форму і подати електронний варіант тексту матеріалів доповіді, які будуть опубліковані у збірнику праць конференції. Якщо матеріали написані кількома авторами, то реєстраційну форму заповнюють усі автори, а файл з текстом доповіді подає лише перший автор.

Участь у конференції безкоштовна.

Зум-посилання на он-лайн участь у конференції буде відправлено всім зареєстрованим учасникам (див. нижче у вкладенні), а також розміщено на сайті за декілька днів до початку заходу.

Більше інформації про конференцію