09 червня 2021 року у Києві на території Національного Експоцентру України в рамках Міжнародної агропромислової виставки “АГРО-2021” та Спеціалізованої виставки-ярмарку органічних продуктів і технологій “ORGANIC-2021“ Федерація органічного руху України, у співпраці з Міністерством економіки України та Міністерством аграрної політики та продовольства України в офлайн режимі проводить конференцію «Органік: знання, досвід, результат». Така конференція слугує своєрідним майданчиком підведення підсумків розвитку органічного сектору за попередній рік держструктурами, бізнесом та донорами.

Захід відбудеться за підтримки Проєкту “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства” та Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти.

Під час заходу учасники отримають найактуальнішу інформацію не лише щодо стану формування та дії нормативно-правової бази стосовно функціонування органічного сектору держави та перспектив регіональної та державної підтримки органічного виробництва. Особливий акцент буде зроблено на широкому колі питань, з якими все ще доводиться стикатися виробникам на технологічному, промоційному та збутовому рівнях.

Реєстрація починається о 10.15 год.

Час роботи конференції: 10.45-14.00 год.

Місце проведення: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, тентовий павільйон 1-А (позаду 1 павільйону)

Джерело Федерація органічного руху України