ГС «Український Органічний Кластер» (Ukrainian Organic Cluster) – Всеукраїнське об’єднання, платформа для локального та глобального розвитку органічного бізнесу й середовища в якому він існує.

Докладніше: ГС «Український Органічний Кластер» – неприбуткова організація, сформована за кластерним принципом екосистема в органічному секторі, яка покликана об’єднати та представляти всіх учасників органічного ринку України (виробників органічної продукції та переробників; постачальників послуг, техніки та посадкового матеріалу; логістичні, юридичні, страхові та ін. компанії; HORECA, рітейл, експертів ринку, агрономів та консультантів агробіотехнологій; представників аграрних науково-дослідних та освітніх закладів) у тісній співпраці з органами влади та громадськими організаціями й регіональними кластерними ініціативами, стимулюючі їх цілісний розвиток, внутрішню взаємодію та міжнародне співробітництво.

Існує три напрямки на яких ми сфокусували свою діяльність – промоція, дорадничтво та освіта в органіцному секторі.

Місія спільноти – розвиток бізнесу кожного учасника та розширення горизонтів діяльності українських компаній в органічному секторі за рахунок ефективної взаємодії.

Міжнародна співпраця: Ukrainian Organic Cluster є співзасновниками Eastern Europe Food Cluster Network, а також співпрацює з кластерами з Литви, Латвії, Польщі, Данії та Франції.

Контакти

73486, Херсонська обл,

м. Херсон, смт. Антонівка,

вул. Київська, 5-А

тел: +380958374455

URL: www.organiccluster.com.ua

E-Mail: organicclusterua@gmail.com