Сьогодні українці споживають значно менше органічних продуктів, ніж жителі країн ЄС: на душу населення цей показник становить менше 1 євро, тоді як у ЄС в середньому це 84 євро на рік.

Частка органічних продуктів на вітчизняному ринку сьогодні становить менше ніж 1% (7850 тонн, тобто трохи більше 25 млн. доларів США) від загального обсягу продажів продовольчих товарів у сучасних роздрібних каналах (для порівняння: найбільша частка органічних продуктів на ринку Данії – понад 12% ).

Проте сьогодні можна спостерігати стійку тенденцію появи нових органічних виробників, розширення асортименту сертифікованих продуктів, нарощування імпорту органічних продуктів.

В співпраці з інформаційним інтернет-порталом All Retail ми підготували огляд ринку органічної продукції в ритейлі України для дослідження “Ринок роздрібної торгівлі продовольчими товарами України: Поточний стан та прогнози розвитку на 2022-2023 роки”:

  • Огляд ринку органічних упакованих товарів
  • Фактори, що стримують розвиток ринку
  • Перспективи розвитку органічного ринку

Завантажити розділ дослідження про органічні продукти в українському ритейлі.

Замовити повну версію дослідження “Ринок роздрібної торгівлі продовольчими товарами України: Поточний стан та прогнози розвитку на 2022-2023 роки” можна на сайті AllRetail.ua.

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року презентовано Дослідження органічного ринку України за 2019-2020 рр..


Інформаційний інтернет-портал All Retail був створений в квітні 2009 року. На сьогоднішній день – це один з найбільш популярних онлайн-ресурсів про роздрібну торгівлю в Україні та країнах Центрально-Східної Європи.

Редакція порталу All Retail спільно з аналітиками GT Partners Ukraine проводять регулярні дослідження ринку роздрібної торгівлі. Багато з них супроводжуються польовим етапом збору даних, що дає нам можливість завжди отримувати актуальну, точну і детальну інформацію.

 

Джерело