Проєкт – Надання консультацій Україні з питань аграрної торгівлі – в рамках Угоди про поглиблену та всеосяжну зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною  (надалі Агроторгівля України) фінансується  Федеральним Міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини та впроваджується компаніями AFC Agriculture and Finance Consultants GmbH та IAK Agrar Consulting GmbH у співробітництві з Університетом ім. Гумбольдта (Берлін).

Термін реалізації:

Фаза І: 01.01.2016 – 31.12.2018

Фаза ІІ: 01.01.2019 – 31.12.2021

Метою проекту є надання підтримки українським сільськогосподарським товаровиробникам та агропродовольчим компаніям у пошуку європейських ринків збуту, входження, закріплення та розширення діяльності на них, а також підготовка цих компаній до відкриття власних ринків. Крім того, проєкт має на меті інформувати німецькі компанії про питання аграрної торгівлі з Україною.

Заплановані результати

  1. Покращення політичного діалогу щодо аграрної торгівлі в рамках ПВЗВТ
  2. Надання послуг українським сільськогосподарським товаровиробникам та агропродовольчим компаніям з метою підвищення конкурентоспроможності та підвищення експортного потенціалу в рамках ПВЗВТ

ЦІЛЬОВІ ГРУПИ

  • Міністерство аграрної політики та продовольства України
  • Державні та приватні установи, асоціації та організації зі сприяння економічному розвитку, які займаються аграрними питаннями
  • Українські підприємства переробної та харчової галузей, які зацікавлені в експорті до ЄС

ЗАХОДИ  В ОРГАНІЧНОМУ СЕКТОРІ

В рамках першої фази проєкту органічна продукція була визначена як пріоритетна група товарів. Саме тому Агроторгівля України  на постійній основі виступає партнером на різного роду заходах спрямованих на зміцнення українського органічного сектору та підвищення іміджу України як експортера органічної продукції до ЄС. Також проєкт випустив вже два видання Довідника органічного експортера до ЄС. Довідник можна завантажити за посиланням.